چرا خرید از پارت سیتی؟

چرا پارت سیتی

پارت سیتی یک تامین کننده کلان قطعات و لوازم جانبی خودرو است که قطعات خود را از بهترین تولید کنندگان خارجی و داخلی تامین کرده و با مناسب ترین قیمت ها به دست مشتریان عزیز می رساند. ما سعی می کنیم کالاها را با نزدیک ترین قیمت ها به قیمت خرید پخش کنیم تا رضایت حداکثری مشتریان را جلب نماییم. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا چندین دلیل قانع کننده به شما عزیزان  ارائه دهیم که چرا خرید از پارت سیتی؟

 

مزایای خرید از پارت سیتی

در شرایط کنونی و با اوج گرفتن قیمت دلار، بسیاری از کالاها با افزایش چند برابری روبرو بوده اند. به گونه ای که قدرت خرید مشتریان کاهش چشمگیری یافته است. در چنین شرایطی نیاز به یک تامین کننده قوی در زمینه قطعات خودرو بیش از پیش احساس می شود. چرا که قطعات خودرو جزو اقلامی هستند که بیشترین تاثیر را از نوسانات ارز می گیرند و به یک تامین کننده قدیمی و مورد اعتماد نیاز است تا به دور از سیاست هایی که مبتنی بر ماهی گرفتن از آب گل آلود هستند، قطعات را با پایاترین قیمت ها به دست مشتریان خودرو برساند. در ادامه مهم ترین مزایای خرید از پارت سیتی را برشمرده ایم. با ما همراه باشید!

 

1- قیمت های خرید رقابتی:

قیمت خرید قطعات در پارت سیتی بسیار مقرون به صرفه و به نفع مشتری است. چرا که به این نکته کاملا واقف هستیم که در شرایط کنونی، اولین و مهم ترین دغدغه برای مشتری، قیمت کالا است. بنابراین همواره سیاست ما این بوده است که بهینه ترین درصدی را بر روی قیمت خرید محصولات بکشیم که مناسب ترین حالت برای پارت سیتی و مشتری باشد.

 

2- کیفیت تضمینی کالا:

همانطور که گفتیم پارت سیتی کالاهای خود را از بهترین تولید کنندگان خارجی و داخلی تامین می کند. بنابراین دومین موردی که در تامین قطعات برای ما اهمیت دارد، سطح کیفی برندی است که برای مشتریان تامین می کنیم. شما در پارت سیتی امکان عودت کالا پس از خرید را هم دارید. بنابراین می توانید کالای دریافتی را از هر نظر بررسی کنید تا خیال تان از بابت کیفیت آن راحت باشد.

 

3- تحویل به موقع سفارش به مشتری:

سفارش ها در پارت سیتی طبق یک برنامه منظم بسته بندی می شوند و به پست تحویل می گردند. در نتیجه بر مدار یک برنامه منظم به مشتری تحویل می شوند. بنابراین نگرانی از بابت تاخیر در تحویل کالا نخواهید داشت.

 

4- امکان مرجوع کردن سفارش به مشتری:

شما می توانید تا 7 روز کاری خرید خود را در پارت سیتی مرجوع کنید. چنانچه تاریخ مرجوعی شما در هفت روز پس از خرید شما باشد، کالای شما با همان قیمت خرید، مرجوع خواهد شد. اما پس از 7 روز بر اساس پلن های متفاوتی کالای شما عودت داده می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد لطفا صفحه رویه های بازگرداندان کالا در پارت سیتی را مطالعه کنید.

 

5- ارائه مشاوره پیش از خرید رایگان توسط کارشناسان پارت سیتی:

در پارت سیتی هر چقدر می خواهید، مشاوره پیش از خرید دریافت کنید. کارشناسان ما همواره منتظر تماس های گرم شما هستند. شما می توانید در روزهای کاری با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و سوالات خود را با ما در میان بگذارید! دقت کنید که ما در صفحه سوالات متداول ، رایج ترین سوالات کاربران را در خصوص خرید اینترنتی لوازم یدکی خودرو پاسخ داده ایم. لطفا پیش از تماس با پشتیبانی پارت سیتی، حتما این صفحه را مطالعه کنید!