رویه ارسال سفارش در پارت سیتی

ارسال سفارش

ارسال کالا در هر فروشگاه اینترنتی، روال خاص خود را دارد. در پارت سیتی کالاها از طریق تیپاکس، اتوبوس و باربری ارسال می شوند که انتخاب هر یک، به شرایط و اولویت مشتری بستگی دارد. ما اینجا هستیم تا کالاها را با بهینه ترین سرویس ها به دست شما برسانیم. تا تاخیری در تحویل کالاها مشاهده نشود و مشتری از خرید خود از پارت سیتی حداکثر رضایت را داشته باشد. در ادامه با ما باشید تا انواع روش های ارسال کالا در پارت سیتی را به شما عزیزان شرح دهیم.

 

مدت زمان پردازش سفارش در پارت سیتی

وقتی شما اقدام به ثبت سفارش در پارت سیتی می کنید، مدت زمانی طول می کشد تا کالا از انبار پارت سیتی خارج شده و تحویل پست شود. این مدت زمان زمان در واقع تحت عنوان مدت زمان پردازش سفارش قلمداد می شود. در واقع همکاران ما بایستی برای سفارش شما فاکتور صادر کنند، تاییدیه مالی بگیرند، برگ خروج از انبار را صادر کنند و در یک بسته بندی مناسب، کالا را تحویل پست دهند. این موارد بسته به شرایط روز کمی متغیر است. اما در حالت عادی، تقریبا 24 ساعت زمان می برد.

 

مدت زمان تحویل سفارش به مشتری

مدت زمان تحویل سفارش به مشتری، بسته به انتخاب روش ارسال کالا متفاوت است. اگر شما سفارش را از طریق تیپاکس دریافت کنید، پروسه تحویل معمولا 2 تا 3 روز کاری زمان می برد. اما اگر برخی از مشتریان در حین ثبت سفارش با پارت سیتی تماس می گیرند و درخواست می کنند سفارش شان با باربری ارسال شود. در این صورت مدت زمان تحویل کالا بستگی به برنامه ریزی باربری دارد و تحویل سفارش به مشتری، چند روز کاری زمان می برد.

 

روش های ارسال کالا

در پارت سیتی کالاها از دو طریق تیپاکس یا باربری برای مشتری ارسال می شوند که در ادامه به شرح مفصل هر یک خواهیم پرداخت. همراه ما بمانید!

 

1- ارسال از طریق تیپاکس:

تیپاکس یک سرویس شناخته شده پستی در سراسر ایران است که سفارش ها را معمولا در 3 یا 4 روی کاری به دست مشتریان عزیز می رساند. وقتی شما از پنل کاربری خود در پارت سیتی، سفارش خود را ثبت می کنید، در یک مرحله مشخص بایستی روش ارسال سفارش توسط پارت سیتی را انتخاب کنید. در حال حاضر تنها روشی که مجاز به انتخاب آن هستید، ارسال از طریق تیپاکس است. چنانچه این روش را تیک بزنید، سفارش شما تحویل تیپاکس می شود و به صورت پس کرایه، برای شما عزیزان ارسال می گردد.

وقتی سفارش مشتری به تیپاکس تحویل داده می شود، یک پیامک به مشتری ارسال می شود که شامل هزینه ارسال، کد رهگیری ارسال، نام و شماره تماس تحویل گیرنده است. با استفاده از این کد رهگیری می توانید به صورت لحظه ای از وضعیت سفارش خود مطلع شوید. دقت داشته باشید که هزینه پست از طریق تیپاکس نیز به دسته وزنی، حجم و ابعاد کالا و مسافت مقصد شما بستگی دارد و ربطی به پارت سیتی ندارد.

 

2- ارسال از طریق اتوبوس و باربری:

ارسال از طریق باربری کمی متفاوت تر است و امکان انتخاب آن به صورت اینترنتی و در حین ثبت سفارش وجود ندارد. مشتریانی که میلند سفارش خود را از طریق باربری یا اتوبوس تحویل بگیرند، حتما بایستی با پارت سیتی تماس بگیرند و مراتب را به تیم پشتیبانی ما اطلاع دهند. در این صورت پس از ثبت سفارش، هماهنگی های لازم انجام شده و کالا از طریق باربری برای شما عزیزان ارسال می شود. هزینه ارسال با باربری نیز تعرفه های خود را دارد که خارج از سیاست های پارت سیتی است.

توجه: ما در صفحه شیوه های پرداخت ، روش های پرداخت سفارش در پارت سیتی را شرح داده ایم. لطفا این صفحه را هم مطالعه کنید!