رویه های بازگرداندن کالا

رویه های بازگرداندن کالا

از اینکه پارت سیتی را برای خرید خود انتخاب کرده اید، حداکثر تقدیر و تشکر را داریم. مرجوع کردن سفارش، یکی از بحث برانگیزترین کارها در خرید اینترنتی است. این در حقیقت امکانی است که صاحب برند در اختیار مشتری قرار می دهد. تا تضمینی از بابت خرید داشته باشد. جهت احترام به حقوق مشتری، معمولا صاحبان فروشگاه های اینترنتی این مورد را به عنوان یک مرحله در خرید در نظر می گیرند. و قوانین خود را برای آن وضع می کنند. ما نیز در پارت سیتی این حق را برای مشتریان عزیزمان به رسمیت می شناسیم. و تحت قوانین فروشگاه، این خدمات را به مشتری ارائه می دهیم. در ادامه با ما باشید تا قوانین مرجوع کردن سفارش در پارت سیتی را برای شما عزیزان شرح دهیم.

قوانین مرجوع کردن کالا در پارت سیتی

پارت سیتی یک تامین کننده قطعات و لوازم یدکی خودرو در داخل کشور است که کالاهای خود را با بهترین تعرفه ها و از برندهای خارجی و داخلی تامین می کند. و به دست مشتریان داخلی می رساند. مرجوع کردن کالا در خرید اینترنتی مشروط به قوانین خاصی انجام می شود. پارت سیتی نیز از این قضیه مستثنی نیست. در قوانین مربوط به خرید اینترنتی آمده است که کاربران می توانند تا 7 روز کاری، کالایی را که خریداری کرده اند، مرجوع نمایند. در پارت سیتی نیز تحت تاثیر این قانون، مرجوع کردن کالا بسته به تعداد روزهایی که از مرجوع کردن کالا گذشته باشد، متفاوت است.

1- مرجوع کردن کالا در شرایطی که حداکثر، 7 روز کاری از خرید مشتری گذشته باشد:

در این صورت چنانچه کالای ما مشکل فنی داشته باشد، سفارش با هزینه پارت سیتی عودت داده شده و وجه پرداختی مشتری به طور کامل به حسابش واریز می شود. اما چنانچه ایرادی در کالا نباشد. و مشتری با نظر شخصی خود قصد مرجوع کردن کالا را داشته باشد، هزینه عودت کالا بر عهده مشتری خواهد بود. همچنین 20% از وجه پرداختی مشتری کسر شده و مابقی به حساب وی، عودت داده خواهد شد.

2- مرجوع کردن کالا در شرایطی که بیش از 7 روز کاری از خرید مشتری گذشته باشد:

در این صورت کالا در هر وضعیتی که باشد، هزینه عودت سفارش بر عهده مشتری خواهد بود. و مبلغ پرداختی وی، با کسر 20% به حسابش واریز خواهد شد. این 20% در حقیقت به علت هزینه هایی همچون مالیات تراکنش، هزینه های جانبی انبار و… از مشتریان کسر می شود. دقت کنید که عودت کالا پس از 7 روز کاری در قوانین خرید اینترنتی وجود ندارد. این امکان را پارت سیتی جهت جلب بیشتر اعتماد مشتریان وضع کرده است. امید است از خریدتان از پارت سیتی، حداکثر رضایت را داشته باشید!

توجه: چنانچه به تازگی از پارت سیتی خرید کرده اید و به هر دلیلی قصد دارید سفارش خود را مرجوع کنید، پیش از انجام هر کاری با ما تماس بگیرید!