شیوه های پرداخت در پارت سیتی

پرداخت اینترنتی

پرداخت در پارت سیتی بسیار راحت بوده و از طریق درگاه پرداخت اینترنتی انجام می شود. در این مطلب با ما باشید تا همه جزئیات را در خصوص شیوه های پرداخت در پارت سیتی به شما عزیزان بگوییم.

پرداخت اینترنتی ؛ تنها روش پرداخت در پارت سیتی

در پارت سیتی فقط یک راه برای پرداخت سفارش وجود دارد و آن، پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت آنلاین است. این راحت ترین شیوه پرداخت، در خرید اینترنتی است. چرا که وجه شما در آن لحظه، به حساب پارت سیتی واریز می شود. در نتیجه پردازش و ارسال سفارش شما به صورت آنی انجام خواهد شد. پرداخت اینترنتی برای مشتریان خرید اینترنتی، یک راه بسیار ایده ال است. چرا که بدون نیاز به مراجعه به دستگاه های عابر بانک و تنها از طریق سیستم کامپیوتر خانگی، لپ تاپ و یا حتی گوشی موبایل خود، می توانید عملیات پرداخت را انجام دهید. در پارت سیتی امکان پرداخت کارت به کارت یا پرداخت در محل برای هیچ سفارشی وجود ندارد. و تمامی روش های ارسال ما نیز به صورت پس کرایه انجام می شوند.

بازگشت وجه سفارش های مرجوعی

برخی از مشتریان هستند که پس از انجام خرید و تحویل سفارش، به هر دلیلی قصد مرجوع کردن سفارش خود را دارند. ما در صفحه رویه های بازگرداندن کالا همه جزئیات را در خصوص سیاست های مرجوعی پارت سیتی شرح داده ایم. لطفا این صفحه را حتما مطالعه کنید تا پیش از خرید، در جریان قوانین و مقررات پارت سیتی باشید. در خصوص بازگشت وجه پرداختی در پارت سیتی باید بگوییم چنانچه شما سفارش تان را 7 روز پس از خریدتان مرجوع کنید. و اگر مشکلی در کالای خریداری شده از پارت سیتی باشد، پس از تحویل کالا توسط پارت سیتی، کلیه مبلغ پرداختی توسط شما، به شماره کارتی که در حین خرید برای ما پول واریز کرده اید، عودت داده خواهد شد.

اما اگر کالای ارسالی برای شما هیچ مشکل فنی نداشته باشد. و یا بیش از 7 روز از زمان ثبت سفارش شما از پارت سیتی گذشته باشد. و سپس شما قصد مرجوع کردن کالا را داشته باشید، سفارش شما با کسر 20% مبلغ پرداختی در حین خرید اولیه، عودت داده خواهد شد. این مبلغ نیز به علت هزینه های مربوط به مالیات تراکنش، نگهداری در انبار و… از مشتری کسر می گردد.